Doprava

Veškeré zboží pro Vás vyrábíme pečlivě a individuálně, proto často není možné odesílat na druhý den. Snažíme se však veškeré výrobky vytvořit co nejrychleji a standardně odesíláme zboží do týdne. 

Za svou prací si stojíme!

Při jakýchkoliv potížích s výrobky nás prosím kontaktujte.

Nejlevnější dopravu u nás najdete doporučené psaní za 65kč, které je však možné kvůli rozměrům pouze u krytů na telefony. 

Další doprava je zásilkovnou na výdejní místo za 85kč, kterou jdou posílat veškeré výrobky.

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267