magicky hrnek s fotkou
zoom_in
  • magicky hrnek s fotkou

Magický hrnek s vlastním potiskem | fotkou

299,00 Kč
S DPH

Udělej radost svým blízkým a daruj originální magický hrnek s fotkou. Hrnek s vlastním potiskem keramický o objemu 300 ml. Magický hrnek je pokrytý speciální vrstvou, která reaguje na teplo. Jakmile nalijete do magického hrnku teplou vodu, odkryje se potisk na hrnku. Hrnek zbělá. Jakmile magický hrnek s potiskem zchladne, zbarví se opět do původní barvy. Pokud chceš na hrnek s vlastním potiskem obrázek nebo fotku, nahraj soubor, když ti to nepůjde, pošli nám jej do emailu info@3d-foto.cz

Přizpůsobení produktu

Po každé příloze stiskněte uložit
  • Vyberte prosím soubor a stiskněte uložit .png .jpg .gif
Barva
Množství
check Skladem

Magický hrnek s vlastním potiskem fotkou

Originální hrnek pro každého, kdo si kávu či čaj vychutnává

Pokud máš představu, jak by měl tvůj originální hrnek s fotkou vypadat, máš z půlky vyhráno. Vytvoříme ti hrnek s vlastním potiskem přesně podle tvých představ. Hrnek je měnící se podle teploty. S teplým čajem či kávou je hrnek světlý a když chladne zpátky černá. Obrázky nejlépe vyniknou v teple, avšak i při chladu jdou některé barvy na světle lépe vidět, nikdy nebude hrnek naprosto černý, aby nešel potisk vidět. Kombinovat můžeš i hrnek s fotkou, hrnek s vlastním potiskem, hrnek se jménem. Fantazii se meze nekladou. Připrav pro své blízké ověřený dárek hrnek s vlastním potiskem. 

Jak nejlépe připravit grafiku pro hrnek s vlastním potiskem?

Do poznámky nahrát grafiku nám vlož fotku, nebo obrázek v co nejvyšší kvalitě. Pokud budeš mít fotku s nižší kvalitou, pošli grafiku i tak, rádi zkonzultujeme možnosti. Čím vyšší kvalita fotky, tím lépe bude ve finále fotohrnek vypadat

Potisk může být v rozměrech až 20 cm x 8 cm, ale velikost se upravuje podle zaslané fotky. 

Potisk na hrnek provádíme nezávadnými barvami, certifikovanými, vhodný ke každodennímu používání

Potisk na hrnek tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy potisk na hrnek nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s fotkou pro Vás připravujeme s největší kvalitou. Zaručujeme Vám perfektní barevnost. Hrnek s fotkou bude mít stálé barvy. Obličeje budou mít na hrnku krásnou pleťovou barvu. Prodáváme kvalitu! Hrnek s vlastním textem | hrnek s fotkou má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrnek s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, hrnek s potiskem krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem. Potisk hrnků potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm.  Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžeš si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem, nebo se mrknout na naši nabídku potištěných plecháčků.

Hrnky s potiskem vyrábíme na míru. Podle přání zákazníka vyhotovíme hrnek s potiskem přesně podle jeho představ. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, vyžadujeme za hrnek s potiskem platbu předem. Měli jsme bohužel už spoustu zákazníků, kteří si hrnek s fotkou objednali na dobírku. My jsme připravili krásný hrnek s vlastním potiskem a zákazník si balík nepřebral. Hrnek s vlastním potiskem se nám vrátil zpět na firmu a takhle potištěný hrnek je bohužel už nepoužitelný. Proto vyžadujeme platbu předem. Děkujeme za pochopení.

U barevných hrníčků občas může motiv či fotka prosvítat, u černého se to v naprosté většině neděje.

Datový list

Objem
300ml

Konkrétní reference

13 další produkty v kategorii

Hrnek ráno nemluv

Dejte všem najevo, jak je vnímáte po ránu. Pro každého, kdo ráno potřebuje ten svůj klid....

319,00 Kč