Fotka na dřevě - barevná
zoom_in
  • Nové
  • Fotka na dřevě - barevná

Fotka na dřevě - barevná 30x20cm

499,00 Kč
S DPH

Zaujměte své blízké a přátelé originální dekorací - Fotkou na dřevěné překližce. Tato technologií vytvářená unikátní a přirozený vzhled, kdy váš oblíbený snímek bude zdobit váš prostor s autentickými texturami a odstíny dřeva. Vyberte si z široké škály velikostí, aby dokonale zapadla do vašeho stylu a interiéru. Vychutnejte si trvanlivost a krásu vaší fotky vypálené laserem do dřeva po mnoho let!

Přizpůsobení produktu

Po každé příloze stiskněte uložit
  • Vyberte prosím soubor a stiskněte uložit .png .jpg .gif
Množství
check Skladem

Barevná fotografie na dřevo

Barevné fotky jsou originálním a elegantním řešením pro dekoraci vašeho domova nebo kanceláře. Tyto fotky vynikají svým unikátním a přirozeným vzhledem, který je dosažen sublimací vaší oblíbené fotografie přímo do dřevěné překližky. Tento proces vytváří nezaměnitelné textury a odstíny, které dodávají každému snímku jedinečný a autentický charakter.

Díky trvanlivosti dřeva a sublimací máte jistotu, že váš obrázek bude krášlit váš prostor po mnoho let bez nutnosti obav o jeho stav. Navíc, s širokou škálou velikostí dřevěných podkladů, můžete si snadno vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu a interiéru.

Pokud hledáte neotřelou dekoraci pro váš domov nebo kancelář, která kombinuje moderní technologii s přirozeným vzhledem, pak je fotka do dřeva s fotografií tou správnou volbou. Je to jedinečný a osobní dárek pro vás nebo vaše blízké, který uchová vzpomínky na důležité okamžiky navždy.

Kvalita dřevěné fotky

Je třeba si uvědomit, že se jedná o unikátní fotografii, kterou téměř nikdo nemá doma. Na dřevu se bohužel nebo bohudík projevují jeho vlastnosti. Vlivem různých teplot a vlhkostí se může překližka začít kroutit. Některé /často tmavší/ fotografie se nezobrazují tak hezky a na některých místech mohou být vidět stíny. Nejedná se však o vady, ale vlastnosti dřeva na které je nutno pamatovat. Pokud chcete mít jistotu, že vaše fotka bude v dobré kvalitě, raději nám ji prosím pošlete předem na email info@3d-foto.cz . Fotografie na dřevě nikdy nebude dosahovat kvalit jako na fotopapíru či plátně.

Fotku v co nejlepší kvalitě vložte do pole přizpůsobit produkt a uložte. 

Čím lepší kvalita fotky, tím lepší výsledek.

Fotku je možné pověsit na zeď naším háčkem, který dodáváme společně nebo třeba oboustrannou páskou. 

Fotografie v co nejlepší kvalitě prosím vložte přímo do formuláře přizpůsobení produktu a uložte nastavení.

Datový list

Dřevo
překližka

Konkrétní reference

Může se vám také libit

7 další produkty v kategorii