Fotografie vypálená do dřeva
zoom_in
  • Fotografie vypálená do dřeva
  • fotka na dřevo, vypalena laserem
  • Fotografie vypálená do dřeva

Fotografie vypálená do dřeva

499,00 Kč
S DPH

Zaujměte své blízké a přátelé originální dekorací - fotkou vypálenou laserem do dřeva! Tato technologií vytvářená unikátní a přirozený vzhled, kdy váš oblíbený snímek bude zdobit váš prostor s autentickými texturami a odstíny dřeva. Vyberte si z široké škály velikostí, aby dokonale zapadla do vašeho stylu a interiéru. Vychutnejte si trvanlivost a krásu vaší fotky vypálené laserem do dřeva po mnoho let!

Přizpůsobení produktu

Po každé příloze stiskněte uložit
  • Vyberte prosím soubor a stiskněte uložit .png .jpg .gif
Velikosti
Množství
check Skladem, vyrobíme do 5 pracovních dnů

Fotografie vypálená do dřeva od 3D-Foto

Dřevěná fotka vygravírovaná laserem do překližky

Fotografie vypálené laserem do dřeva jsou originálním a elegantním řešením pro dekoraci vašeho domova nebo kanceláře. Tyto fotky vynikají svým unikátním a přirozeným vzhledem, který je dosažen gravírováním vaší oblíbené fotografie přímo do dřevěné překližky. Tento proces vytváří nezaměnitelné textury a odstíny, které dodávají každému snímku jedinečný a autentický charakter.

Díky trvanlivosti dřeva a laserového gravírování máte jistotu, že váš obrázek bude krášlit váš prostor po mnoho let bez nutnosti obav o jeho stav. Navíc, s širokou škálou velikostí dřevěných podkladů, můžete si snadno vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu a interiéru.

Pokud hledáte neotřelou dekoraci pro váš domov nebo kancelář, která kombinuje moderní technologii s přirozeným vzhledem, pak je fotka vypálená laserem do dřeva tou správnou volbou. Je to jedinečný a osobní dárek pro vás nebo vaše blízké, který uchová vzpomínky na důležité okamžiky navždy.

Fotku v co nejlepší kvalitě vložte do pole přizpůsobit produkt a uložte. 

Čím lepší kvalita fotky, tím lepší výsledek.

Fotku laserem gravírujeme do dřevěné překližky. Nebojte se však o kvalitu, jedná se o nádherné kousky. Kombinací vaší fotky budou také nezaměnitelné léta dřeva.

K fotografii dodáváme také dřevěný podstavec. Na přání je možné dodělat díry na zavěšení.

Fotografie v co nejlepší kvalitě prosím zašlete na info@3d-foto.cz, případně vložte přímo do formuláře přizpůsobení produktu.

Datový list

Dřevo
překližka

Konkrétní reference

Může se vám také libit

7 další produkty v kategorii