Hrnek ráno nemluv
zoom_in
  • Hrnek ráno nemluv

Hrnek ráno nemluv

319,00 Kč
S DPH

Dejte všem najevo, jak je vnímáte po ránu. Pro každého, kdo ráno potřebuje ten svůj klid. Hrnek s potiskem keramický o objemu 300 ml. 

Množství
check Skladem

Hrnek ráno na mě nemluv 

Ostatní ihned pochopí, že se vám z té postele klasicky nechtělo a mají se držet dál.

Hrnek s vlastním potiskem tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy grafiku nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s vlastním potiskem má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrníčky s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, potisk na hrníčku krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem.  Na hrnky potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžete si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem či magický hrnek, který změní barvu při teplé vodě.

Konkrétní reference

13 další produkty v kategorii