hrnek s vlastním potiskem či fotkou
zoom_in
  • -50,00 Kč
  • hrnek s vlastním potiskem či fotkou

Hrníček s vlastním potiskem | fotkou | logem

269,00 Kč
319,00 Kč

Udělejte radost svým blízkým a nechte udělat originální hrnek s vlastním potiskem. Hrnek s potiskem keramický o objemu 300 ml. Níže vepište do poznámky text, který chcete na hrnek potisknout (Nechcete žádný text? Napište do poznámky BEZ TEXTU). Pokud chcete na hrnek obrázek, nahrajte soubor, pokud Vám to nepůjde, pošlete nám jej do emailu info@3d-foto.cz

Přizpůsobení produktu

Po každé příloze stiskněte uložit
  • Vyberte prosím soubor a stiskněte uložit .png .jpg .gif
Množství

Hrnek s vlastním motivem - třeba fotkou s vnoučaty

Káva z tohoto hrníčku už nikdy nebude chutnat jako dříve!

Jak nejlépe připravit grafiku pro hrnek s potiskem?

Do poznámky nahrát grafiku nám vlož fotku, nebo obrázek v co nejvyšší kvalitě. Pokud budete mít fotku s nižší kvalitou, pošlete grafiku i tak, rádi zkonzultujeme možnosti.

Potisk na hrnku bude až v rozměrech 20 cm x 8 cm.

Hrnek s fotkou standardně připravujeme s okraji do ztracena. Potisk na hrnku vypadá pak velmi hezky.

Hrnek s vlastním potiskem tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy grafiku nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s vlastním potiskem má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrníčky s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, potisk na hrníčku krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem.  Na hrnky potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžete si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem či magický hrnek, který změní barvu při teplé vodě.

hrnekpotisk

Konkrétní reference

8 další produkty v kategorii

Hrnek ráno nemluv

Dejte všem najevo, jak je vnímáte po ránu. Pro každého, kdo ráno potřebuje ten svůj klid....

269,00 Kč 319,00 Kč
  • Nové