Vtipný hrníček dnes topit nemusím
zoom_in
  • Vtipný hrníček dnes topit nemusím

Vtipný hrnek dnes topit nebudu, přilej mi rum

319,00 Kč
S DPH

Hrnek s vtipným potiskem DNES TOPIT NEBUDU, přilej mi tam rum :-) . Hrnek s potiskem keramický o objemu 300 ml. Hrneček má stejný potisk z obou stran.

Množství
check Skladem

Vtipný hrnek dnes topit nebudu, přilej mi rum

Káva z tohoto hrníčku už nikdy nebude chutnat čaj jako dříve!

Potisk na hrnku je oboustranný

Potisk na hrnku vypadá pak velmi hezky.

Hrnek tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy grafiku nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s vlastním potiskem má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrníčky s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, potisk na hrníčku krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem.  Na hrnky potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžete si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem či magický hrnek, který změní barvu při teplé vodě.

Konkrétní reference

13 další produkty v kategorii

Hrnek ráno nemluv

Dejte všem najevo, jak je vnímáte po ránu. Pro každého, kdo ráno potřebuje ten svůj klid....

319,00 Kč