Vtipný hrnek zima je veliká nalej mi svařáka
zoom_in
  • Vtipný hrnek zima je veliká nalej mi svařáka

Vtipný hrnek zima je veliká nalej mi svařáka

319,00 Kč
S DPH

Hrnek s vtipným potiskem zima je veliká nalej mi svařáka :-) . Hrnek s potiskem keramický o objemu 300 ml. Hrneček má stejný potisk z obou stran.

Množství
check Skladem

Vtipný hrnek zima je veliká nalej mi svařáka

Z tohoto hrníčku už nikdy nebude chutnat svařák jako dříve!

Ideální hrnek na dlouhé zimní večery k pohodovému filmu.

Potisk na hrnku je oboustranný

Potisk na hrnku vypadá pak velmi hezky.

Hrnek tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy grafiku nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s vlastním potiskem má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrníčky s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, potisk na hrníčku krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem.  Na hrnky potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžete si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem či magický hrnek, který změní barvu při teplé vodě.

Konkrétní reference

13 další produkty v kategorii

Hrnek ráno nemluv

Dejte všem najevo, jak je vnímáte po ránu. Pro každého, kdo ráno potřebuje ten svůj klid....

319,00 Kč