zoom_in

HRNEK S VLASTNÍM POTISKEM - STŘÍBRNÝ | ZLATÝ

299,00 Kč

Udělejte radost svým blízkým a nechej udělat originální hrnek s fotkou. Hrnek s vlastním potiskem keramický o objemu 300 ml. Na hrnky stříbrné, nebo zlaté se hodí texty, siluety, obrysy v černé barvě. Nejlépe tak grafika na hrnku vynikne. Fotky a barevné grafiky nebudou tak syté, jako na klasickém bílém hrnku. Níže vepiš do poznámky text, který chceš na hrnek s vlastním potiskem potisknout (Nechceš žádný text na hrnek s potiskem? Napiš do poznámky BEZ TEXTU). Pokud chceš na hrnek s vlastním potiskem obrázek nebo fotku, nahraj soubor, když ti to nepůjde, pošli nám jej do emailu info@3d-foto.cz

Přizpůsobení produktu

Po každé příloze stiskněte uložit
  • Vyberte prosím soubor a stiskněte uložit .png .jpg .gif
  • maximálně 250 znaků
Barva
Množství

Jak nejlépe připravit grafiku pro hrnek s potiskem?

Do poznámky nahrát grafiku nám vlož fotku, nebo obrázek v co nejvyšší kvalitě. Zkuste minimálně 300 dpi. Pokud budete mít fotku s nižší kvalitou, pošlete grafiku i tak, rádi zkonzultujeme možnosti.

Potisk na hrnku bude v rozměrech 20 cm x 8 cm. Do obdélníku 8x20 budeme grafiku upravovat.

Hrnek s fotkou standardně připravujeme s okraji do ztracena. Potisk na hrnku vypadá pak velmi hezky.

Hrnek s vlastním potiskem tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy grafiku nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s vlastním potiskem má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrníčky s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, potisk na hrníčku krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem.  Na hrnky potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžete si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem.

hrnekzzlatystribrny

Konkrétní reference

4 další produkty v kategorii